׀ درباره پیشگامان صنعت

شرکت پیشگامان صنعت در سال 1375 تاسیس و طی سالها تجربه در امر خرید و تامین تجهیزات برق و اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق شروع به فعالیت نموده است.بخش بازرگانی این مجموعه با دسترسی به منابع تولیدی در داخل و خارج کشور توانایی تامین کالاهای دارای استانداردهای بین المللی، قیمت قابل رقابت و زمانبندی دقیق و صحیح در انجام مراحل بازرگانی، فروش و تحویل را دارا بوده و کلیه کالاهای خود را با ارائه اطلاعات فنی، گارانتی لازم و خدمات پس از فروش تضمین نموده و در این راستا موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت ( DORUK ENDUSTRI ) ترکیه در ایران گردیده است . شرکت مذکور از زمان تاسیس در سال 2001 در حال طراحی و ساخت شیرآلات صنعتی و محرکهای پنوماتیکی و برقی در ترکیه تحت برند تجاری PROVAL و توزیع محصولات خود را از طریق نمایندگی های فروش در بیش از 40 کشور دنیا می باشد.

در حال حاضر کارخانه به مساحتی معادل 4250متر فضای مسقف ( در 60کیلو متری شهر استانبول ) و مهز به ماشین آلات CNC مطابق با تکنولوژی روز دنیا میباشد در حال تولید محصولاتی با کیفیت صادراتی به اروپا می باشد .

محصولات اصلی کارخانه شامل شیرهای پروانه ای، توپی ، گیوتینی ، دیافراگمی، چک ولو ، شیرهای ایمنی و محرک های پنوماتیک ، برقی ، هیدرولیک و تجهیزات وابسته می باشد .

کلیه تولیدات این شرکت دارای کاربرد گسترده ای در صنایع شیمیایی ، پتروشیمی ، صنایع غذایی، تصفیه آب ، سیمان ، کشتی سازی، صنیع کاغذ، شکر، دارو سازی ، صنایع معدنی و ذوب آهن می باشد . این کارخانه با تکیه بر سالها تجربه و تحقیق در این زمینه در حال تولید مصولاتی مبتنی بر نیاز مشتریان خود در راستای تحقق سیستمهای کنترل پروسس با کیفیت صادرات به اروپا ( استاندارد ها ) می باشد.02 -07-2014  

 

 

...